Çarşamba , Kasım 21 2018
Anasayfa / Bilgi / QNB Finansbank Havale & EFT Saatleri

QNB Finansbank Havale & EFT Saatleri

2000li yıllardan itibaren teknolojinin hızla gelişmesi ile birçok yenilik hayatımıza girmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte yaygınlaşan kullanım oranları ile hizmetleri kullanan kişilerin sayısının artması ile birlilte her sektörde bir hareketlilik meydana gelmiştir. Bu hareketlilik ile birlikte şirketler artan rekabet ile sürekli kendilerini geliştirme çabası içindedirler.
Gelişen teknolojiden en çok etkilenen sektörlerden birisi de bankacılık sektörüdür. Bankacılık sektöründe firmalar müşterilerine güvenli, hızlı ve kullanışlı sistemler sunmak zorundadırlar. Bankalar müşterilerine sundukları faydalar ile onlara daha hızlı daha kolay ve daha güvenli işlemler sunmayı amaçlamaktadırlar. Bu kapsamda ülkemizde ve dünyada hizmet veren hemen hemen her banka müşterilerine intenet bankacılığı ve mobil şubeler üzerinden hizmet vermektedir. İntenet bankacılığı ve mobil şubeler üzerinden birçok işlemi hızlı ve güvenli bir şekilde, banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan ve vakit kaybı yaşamadan halledebilmeniz mümkün. Bu kanallar yardımı ile halledebileceğiniz bazı işlemler ise şunlardır:
-Kredi kartı borcu ödeme
-Kendi hesaplarınız arasında para transferleri veya başka banka hesaplarına yapılan para transferleri
-Fatura ödeme
-Hisse senedi alım ya da satış işlemleri
-Altın alıp satabilme ve birikim yapabilmek gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Tavsiye :  İcra Borcu Olan Kişiler Kredi Çekebilir Mi? Banka Kredi Şartları

Ülkemizde uzun yıllardır faaliyet gösteren bankalardan birisi olan Finansbank, Katarlı QNB (Qatar National Bank) ile birleşerek güçlü bir şekilde ülkemizde hizmet vermeye devam etmektedir. QNB Finansbank müşterilerine intenet bankacılığı üzerinden birçok işlem yapmalarına olanak tanımaktadır. Ancak QNB Finansbank müşterileri intenet şubesini ve mobil şubeyi kullanabilmek için banka şubelerinden intenet bankacılığı sözleşmelerini imzalamaları ve güncel cep numaralarını kaydetmeleri gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştiren kullanıcılar mobil şube uygulamarına ya da intenet bankacılığına Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası ya da kart numaralarını girerek ve cep telefonlarını girdikten sonra telefona gelen onay kodu ile giriş yaparak havale ve EFT İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak havale ve EFT işlemlerini gerçekleştirebilmek için işlemlerinizi mesai saatleri olan saat 09:00 ve 17:15 arasında gerçekleştirmelisiniz. Mesai saatleri dışında gerçekleştirdiğiniz havale ve EFT işlemleriniz, hesabınızda bakiye bulunması halinde bir sonraki gün gerçekleştirilmek üzere bekleyen işlemlerinize kaydedilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir