Anasayfa / Bilgi / Rulomatik Bayiliği Nasıl Alınır? Ortalama Ne Kadar Kazanç Elde Edilir

Rulomatik Bayiliği Nasıl Alınır? Ortalama Ne Kadar Kazanç Elde Edilir

Türkiye’nin son dönemde içinde bulunduğu ekonomik süreçleri başlı başına ele aldığımızda, son 3 yıl içerisinde yükseliş ve alçalışların şiddeli bir şekilde gerçekleştiğini görürüz. Bu durum karşısında, bugün Türkiye’de yaşayan birçok birey, elde ettiği geliri artırmak ve daha fazla gelir elde etmek için iş alanlarına ve iş olanaklarına odaklanmış durumdadırlar. Ek gelir elde etmek veya hali hazırda bir iş yok iken yeni bir iş koluna mensup olmak adına araştırmalar yapan tüketicilerin, son dönemlerde karşılarına sıkça çıkan bir iş alanı ise rulomatik bayiliğidir. Bahsettiğimiz üzere sıklıkla karşılaşılan bu yatırım alanından, neredeyse hiçbir fiziksel emek harcamaksızın gelir elde edebilirsiniz. İsterseniz bu iş alanına yakından bir bakabiliriz.

Tavsiye :  Konut Kredisi Çekmek İçin Kredi Notu En Az Kaç Olmalı ( Detayları Öğren )

RULOMATİK NEDİR?

Rulomatik, özellikle benzin istasyonlarının otomobil yıkama servislerinin yakınında bulunan bir cihazdır. Bu cihaz 1 TL karşılığında, otomobil sahibine, otomobilini yıkadıktan sonra su lekesi kalmamak üzere kurulamak istediğinde, ihtiyacı olan kurutma havlusunu veren bir cihazdır. Cihazın içerisinde rulo şeklinde bulunan kurulama havlusu, 1 TL karşılığında bir miktar dışarıya uzamaktadır ve kişi bu havluyu, çekip kopardıktan sonra otomobilini kurulamak için kullanabilmektedir. Bu yönden rulomatik bayiliği alan kişiler, standlarını kurdukları benzin istasyonlarından iyi bir gelir kazanabilmektedir.

Tavsiye :  İhracat Fazlası Mallar Nereden Nasıl Alınır?

Zira hergün binlerce kişi benzin istasyonlarına girmekte, bunların büyük bir kısmı da otomobil yıkama servisinden faydalanmaktadır. Arabasını 1 TL gibi bir ücrete burada yıkatan otomobil sahibi, daha sonra aracında kalan su lekelerini de temizlemek istediğinde, bu rulomatikten faydalanmaktadır. Yani bir nev, bu rulomatik uygulamasının tamamlayıcı hizmet/ürün işlevi gördüğünü düşünebilirsiniz. Birisi varsa diğeri de vardır mantığından yola çıkarak, her oto yıkama hizmeti alanın, sizden rulo alması günlük iyi bir ciroyu elde etmenizi sağlayacaktır.

Tavsiye :  Vadeli Hesap için en yüksek faizi veren banka hangisi?

YATIRIM VE BAYİLİK ALMA

Rulomatik bayiliği için yapacağınız başvurularda;

-Vergi levhanızın bulunması (sonradan da alınabilir)

-Hiçbir yüz kızartıcı suç işlememeniz

-Bayilik başvurusunu ilçe değil il bazında yapmanız

-Bulunulan bölge için belirlenmiş en az sayıda rulomatik alımı yapmanız gerekmektedir.

Bu şartlar dahilinde rulomatik bayiliği alma başvurunuzu gerçekleştirebilir ve rulomatik ne kadar para kazandırır sorusuna kendiniz yanıt bulabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir