Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2017

Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2017

İhtiyaç insanın her yaşında her anında gerçekleşebilecek bir olgudur. İster yirmi yaşında olun isterseniz seksen yaşında farketmez. Her dönem bazı şeylere ihtiyaç duymak mümkündür. Değişen dünyada her geçen gün şartlar da değişmekte olup insanların ihtiyaçlarını giderme imkanları azalabilmektedir. Bunun için ihtiyaç sahiplerinin yapytığı bir numaralı işlem kredi çekmektir. 

Kredi, bankalar aracılığıyla tüketicilere sunulan bir hizmettir. Bankalar tüketicilerin ihtiyacı dahilindeki parayı belirli faiz oranı ve vade şartıyla birlikte kendilerine sunarlar. Tüketiciler de bu vade sürelerince bankalara belirlenen aylık tutarı ödemekle yükümlü kılınır. Pek çok şey için kredi çekilmesi mümkündür. Konut, arsa, araç, bireysel ihtiyaç kredileri bunlardan bazılarıdır. Bankalar bu krediler karşılığında kredi talep eden kişilerden belli başlı istekler sunar. Bunlar kredi notu, gelir belgesi şeklinde değişiklik gösterebilir.

Tavsiye :  Nakit Ödemeli İş Bankası Tüketici Kredileri

Emekli kişiler kredi çekmek için gayet uygun bir kesimdir. Sürekli ve düzenli bir geliri olduğu için bankalar gönül rahatlığıyla emeklilere kredi verebilir. Emekli kişiler için uygun imkanlarla kredi imkanı sunan bankalardan birisi de Şekerbank. 

Şekerbank emeklilere özel bir ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Şekerbank emekli kredisi çekmek oldukça kolay ve uygun. Şekerbank kendi müşterisi olan emeklilerden belli başlı şartlar istemektedir. Bunlar kredi notu, maaş miktarı ve kredi başvurusu yapan emekli kişinin yaşı olmak üzere belirtilmektedir. 

Tavsiye :  ING Bank Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

AVANTAJLAR NELER ? 

Şekerbank emekli kredisi özellikleri diğer bankalardan faiz oranı ve kredi çekim miktarı olarak farklılık göstermektedir. Şekerbank emekli kredisi hesaplama ‘sı yapıldığında faiz oranı sabit olarak 1,34 olarak gösterilmekte olup vade süresi 3 aydan 48 aya kadar uzanmaktadır. Ayrıca Şekerbank ile en fazla kredi çekimi 50.000 TL tutarında olmaktadır. 

Tavsiye :  Kredisini Halkbank’a Taşımak İsteyenlere Özel 10.000 TL Dost Kredi

Şekerbank ile kredi çekme fırsatı bunlarla bitmiyor. Emekli maaşını 3 ayda bir veya aylık alan kişilere göre ödeme şekilleri değiştirilebilmektedir. Kişinin ödemesi en uygun nasıl olabilecekse banka o konuda bir anlaşma yapmaya oldukça özen gösteriyor. 

NASIL BAŞVURABİLİRİM ? 

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi bünyesinde Şekerbank emekli kredi başvurusu yapmak için en yakın şekerbank bankasına gitmeniz gerekmektedir. 

Gerekli Belgeler 

-Nüfus Cüzdanı

-Gelir belgesi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir