Anasayfa / Bilgi / Şekerbank Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Şekerbank Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Şekerbank, küçük veya orta seviyedeki nakit ihtiyaçların karşılanması için taksitli nakit avans hizmeti vermektedir. Taksitli nakit avans seçeneği ile anlık ihtiyaçlar uygun taksitlerle geri ödenebilmektedir. Üstelik Şekerbank nakit avans çekmek için gerçekleştirilen işlemler tamamen ücretsizdir. Şekerbank’ın taksitli nakit avans hizmetinde diğer bankalara göre sağladığı avantaj ise, üst limitin fazla olmasıdır. İçeriğimizde Şekerbank taksitli nakit avans ile ilgili merak edilen noktalar yer alacak.

Şekerbank taksitli nakit avans

Şekerbank, 30 bin TL üst limitli taksitli nakit avans sağlamaktadır. Taksitli nakit avans için uygulanan faiz oranı 1.84’dür. Faiz tutarının yanında %5 oranında BSMV ve %15 KKDF uygulanmaktadır. ATM’ler üzerinden gerçekleştirilen nakit avans üst limiti 4 bin TL olarak belirlenmiştir. Banka, en az 250 TL taksitli nakit avans sağlamaktadır. 2 aydan 12 aya varan vade imkanıyla nakit avans imkanı sağlanmaktadır.

Tavsiye :  Kefillik İçin Aranan Şartlar Nelerdir - Kimler Kredi İçin Kefil Olabilir

Şekerbank taksitli nakit avans geri ödeme planı

Şekerbank, 2 aydan 12 aya kadar vade uygulamasını hiçbir şekilde esnetmemektedir. Şekerbank nakit avans geri ödemesini ise vade günü gelmeden gerçekleştirebilme imkanı mevcuttur. Ödemenin ekstre geldikten sonra 10 gün içerisinde gerçekleşmemesi halinde her gün için bir faiz daha uygulanmaktadır.

Tavsiye :  En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar ve Taksit Sayıları

250 TL 2 ay vadeli taksitli nakit avans çekimi için aylık 129 TL ödeme gerçekleştirmek gerekecektir. Burada toplam ödeyeceğiniz tutar ise 258 TL’dir. Ödenen 258 TL’de faiz oranıyla birlikte BSMV ve KKDF oranı da ödenmiş olacaktır.

Nakit avans çekimi hangi kanallardan gerçekleştirilir?

Banka bu anlamda büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Müşteriler dilerlerse evinde İntenet Bankacılığı üzerinden taksitli nakit avans çekebilmektedir. Bunun yanında Şekerbank şubeleri, Şekerbank ATM’leri ve Şekerbank Çağrı Merkezi ile de bu talepte bulunulmaktadır.

Tavsiye :  Nakit İhiyacına Sms İle Kredi Veren Bankalar

Nakit avans üst limiti 30 bin TL olarak belirlenmiştir ancak burada kartın nakit avans tutarı doğrultusunda para çekimi yapılabilmektedir.

Hesaplama işlemi için intenet bankacılığı veya şubeleri tercih edin

Nakit avans işlemi de bir bakıma kredi kartı veya kredi borcu ödemek gibidir. Bu noktada banka çok hassastır. Burada aylık ödeme planınızın iyi şekilde yapılması ve borcun geri ödenebilmesi gerekmektedir. Bu koşullar altında, intenet bankacılığından aylık geri ödeme tutarı hesaplanabilmektedir. Profesyonel bir yardım alabilmek için de Şekerbank Şubeleri başvuru yapılması gerekmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir