Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Şekerbank’tan Avantajlı Bayram Kampanyası

Şekerbank’tan Avantajlı Bayram Kampanyası

Bireysel nakit ihtiyacı olan müşteriler, bankalardan kredi kullanarak bu ihtiyaçlarını finanse edebilmektedirler. Bu kapsamda da bankalar tüketicilere ihtiyaç duydukları krediyi çeşitli kampanyalarla tahsis etmektedirler. Özellikle yaklaşan kurban bayramı ile birlikte nakit ihtiyacı olanlar, bu kampanyalardan faydalanarak avantajlı bir şekilde kredi kullanabilmektedirler.

ŞEKERBANK’TAN BAYRAMA ÖZEL KREDİ

Şekerbank, yaklaşan bayram ile birlikte müşterilerine özel olarak kredi kampanyası sunmaktadır. Bayrama yönelik nakit ihtiyacı olan ve kullanacağı krediyi uygun ödeme koşulları altında geri ödemek isteyenler Şekerbank’ın bayram kredisindne faydalanarak, kurban bayramında finansal açıdan rahat bir nefes alabilirler. Üstelik şekerbank kurban bayramı özel kredisine başvuru yapmak da çok kolay.

Tavsiye :  Bankadan Asgari Ücretliye Ne Kadar Kredi Çıkar?

KAMPANYANIN ÖZELLİKLERİ

Kampanya kapsamında esnaflara özel olarak kredilendirme yapılmaktadır ve esnaf ve işletmelere 3 ay ertelemeli, masrafsız kredi imkanı sağlanmaktadır.

Maksimum kredilendirme tutarı 250 bin TL olup 3 ay taksit erteleme imkanı bulunmaktadır.

Geri ödeme için maksimum vade süresi 36 aydır.

Kredilendirmenin yanında avantajlı bankacılık hizmetleri de kredi kullanımı ile beraber sunulmaktadır. Bu avantajlı hizmetler masrafsız paketler halinde sunulmaktadır. Kişi, EFT, havale ve hesap işletim ücreti gibi ödemelerden 1 sene boyunca muaf tutuluyor. 

Tavsiye :  Asbank Hızlı Onaylı Bayram Kredisi Fırsatı

Esnaflar adına bu şekilde sunulan kampanya bireysel müşteriler için de avantajları ile kullanılabilmektedir. 48 aya kadar vadeli olarak esnaf olmayan bireysel tüketiciler de 50 binTL’ye kadar kredi kullanabilmektedir 

BAŞVURULAR

Şekerbank’ın Kurban Bayramı Özel kredi kampanyasından faydalanmak isteyenler başvurularını çeşitli kanallar aracılığı ile gerçekleştirebilmektedirler. Bu kapsamda da;

Size en yakın Şekerbank şubesine giderek T.C. nüfus cüzdanı, gelir durumu gösterir belge ve son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi ile başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Tavsiye :  Vakıfbank’tan 48 Ay Vadeli, Sabit Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ayrıca Şekerbank resmi web sitesi üzerinden sağlanan intenet bankacılığı hizmetlerinden faydalanarak da başvurunuzu yapabilmeniz mümkündür. Başvurunuzu yapmak üzere resmi web sitesi üzerinden Krediler>Kampanyalar>Kurban Bayramı Kampanyası sekmesine ilerleyerek ilgili ekrandan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şekerbank telefon bankacılığı numarası olan 444 7 878’i arayarak Şekerbank müşteri temsilcileri yardımı ile de kredinizi kullanabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz başvurularınıza ilişkin değerlendirmeler 24 saat içerisinde gerçekleştirilip, sonuç tarafınıza en kısa süre içerisinde bildirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir