Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Sigortasız Çalışana Kredi Veren Bankalar ( Gelir Belgesiz )

Sigortasız Çalışana Kredi Veren Bankalar ( Gelir Belgesiz )

Bankalar, nakit ihtiyacı olan ve gelir belgesi gösterebilen bütün vatandaşlara bir şekilde kredi sağlamaktadır. Ancak bu noktada daha çok sigortalı çalışanların tercih edilmekte olduğunu söylemek gerekmektedir. Bankalar prosedür gereğince ve kredi ödemelerini garanti altına alabilmek için  sigortalı çalışanları tercih etmektedir.

Bundan dolayı da kişinin sigortalı çalışan olup olmadığı kredi notu kadar önemlidir. Bu noktada sigortasız personel sayısında da günümüzde belirgin bir artış gözlemlendiği de söylenebilmektedir. Bankalar da bu durumu göz önünde bulundurarak sigortasız işçilerin ihtiyaçlarını karşılaması için birtakım olanaklar sağlamaktadır.  Özellikle de bankalar arasında bu yönde bir rekabet ortamının oluşması da, sigortasızlara kredi olanaklarını artırmış durumdadır.

Tavsiye :  İş Bankası Eğitim Kredisi Başvuru Şartları Nedir? Kimler Alabilir

Akbank sigortasız çalışana kredi kampanyası

Akbank, bünyesinde bulunan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına gelir belgesiz kredi sağlamaktadır. 10.000 TL’ye kadar sağlanan ihtiyaç kredisi için banka şubesine gidilmesine de gerek yoktur. Akbank ATM’lerinden, kısa mesaj yoluyla veya intenet şubesinden kredi başvurusunda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra www.akbank.com adresi üzerinden de kredi başvuru talebi değerlendirmeye alınmaktadır.

Denizbank’tan sigortasızlara kredi

Denizbank, sadece T.C. kimlik numarası ve cep telefonuyla hızlı kredi sağlamaktadır. 48 aya kadar vade imkanıyla sağlanan kredi için belirlenen üst limit 55.000 Türk Lirası’dır. Sigortasızlar için özel olarak sunulan kredi için, banka faiz oranlarını değiştirebilme hakkına sahiptir ve bunu da gizli tutmaktadır.

Tavsiye :  Bayram Kredisi Veren Bankalar

Sigortasızlar intenet, mobil bankacılığı, intenet bankacılığı ve uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Şube dışında yapılan kredi başvurularında en fazla 20.000 Türk Lirası kredi başvurusu gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra WEB ve mobil bankacılık başvuruları saat 09.00-21.00 arasında gerçekleştirilmelidir.

Tavsiye :  Garanti’den Emeklilere Özel Uygun Faiz Avantajlı Kredi Fırsatı

Şekerbank sigortasız çalışanlara kredi

Şekerbank, gelir belgesi talep etmeden sadece müşterinin kredi notunu göz önünde bulundurarak kredi sağlamaktadır. Daha önceki borçlarını düzenli olarak ödeyen ve bankacılık ilişkileri gelişmiş olan kişilere kolaylıkla kredi sağlanmaktadır. 3 aydan 48 aya kadar vadelendirilebilen kredide, kefil ön şartı da aranmamaktadır. Ancak müşterinin genel durumuna göre banka kefil talep edebilmektedir.

0850 222 7878 çağrı merkezi ile kredi talebi iletilebilmektedir. Bunun yanı sıra intenet bankacılığı ile de kredi başvuru talebi alınmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir