Anasayfa / Gündem / Tasarruf Sahiplerine Denizbank’tan Hoşgeldin Faizi

Tasarruf Sahiplerine Denizbank’tan Hoşgeldin Faizi

Eğer tasarrufunuzu değerlendirmek istiyorsanız Denizbank’ın sunduğu hoşgeldin faizli kampanyasını içeriğimizden inceleyebilirsiniz

Son dönemlerde bankalar yeni müşteriler kazanmak amacıyla bankalarında hesapları olmayan kullanıcıları çekmek amacıyla vadeli hesaplar için yüksek faİz oranları sunmaktadır. Bankacılık sektöründeki hızlı gelişimler ve insanların bankalara duydukları güven artmıştır. Eskiden ülkemizde yaygın bir biriktirme sistemi olan yastık altı birikimi bu sayede azalarak insanlar birikimlerini bankalara yatırmaya başlamışlardır. Bu sayede ülke ekonomisi gelişmektedir ve ekonomi canlı kalmaktadır. 

Ülke ekonomilerinin en büyük destekçilerinden olan bankalar yatırımlarımızı değerlendirme imkanı sunmaktadır. Öneğin elinizde bulunan bir miktar birikiminizi bankaların faiz kazandıran hesaplarına aktardığınız takdirde banka tarafından belirlenen ya da sizin belirlediğiniz vade süresi sonunda hesaba yatırdığınız anaparadan daha fazla bir miktara sahip olmuş olursunuz. Ayrıca bankalarda sadece Türk Lirası cinsinden olan birkimizi değil de altın dahil dolar ve euro gibi yabancı ülke paralarını da değerlendirmeniz mümkündür.

Tavsiye :  Dul Ve Yetim Aylığı Nedir? Nasıl Alınabilir? Şartları Nelerdir?

Elinizde bulunan tasarrufunuzu değerlendirmek istiyorsanız Deniz Bank’ın kampanyalarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Deniz Bank’ın sunmuş olduğu tasarruf sahiplerine Deniz Bank’tan Hoşgeldin Faizi kampanyası ile çok daha avantajlı bir şekilde tasarrufunuzu değerlendirmeniz mümkün. Deniz Bank bu kampanya kapsamında tasarrufunuza %14 faiz sunmayı taahhüt ediyor.

Tavsiye :  Yıllık Maliyet Oranı nedir? Yıllık Maliyet Oranı Nasıl Hesaplanır? Ne işe yarar ?

Deniz Bank hesabı açtırmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Size en yakın Deniz Bank şubesine giderek hesabınızı açtırmanız ve hemen avantajlı faiz oranlarından faydalanmanız mümkün. Ayrıca bankaya ait çağrı merkezinden ilgili menüye bağlanarak hesabınızı açtırabilirsiniz. Deniz Bank’a ait intenet sitesi aracılığıyla da başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm başvurularda Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızın yazılı olduğu ehliyet, pasaport ya da nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Ayrıca Deniz Bank ilk kez hesap açtıracak olan müşterileri için talepte bulundukları ilk EFT işlemlerini EFT ücreti alınmadan gerçekleştireceklerdir.

Tavsiye :  Kyk Kredi Borcu Sorgulama Borcum var mı? Geri Ödeme Sorgulama

Bankaya ait telefon bankacılığı sistemi için aramanız gereken numara; 444 0 800’dür. Bankanın resmi intenet sitesi ise www.denizbank.com. Size en yakın Deniz Bank şubesini öğrenmek için ise bankaya ait intenet sitesini kontrol edebilirsiniz.

Deniz Bank’ın tasarrufunuz için hoşgeldin faizi kampanyasından faydalanmak için bazı şartlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki son altı ay içinde bu kampanyadan yararlanmamış olmaktır. İkincisi ise Türk Lirası ya da Euro ve Dolar  gibi para cinslerinden bir vadeli hesabınızın bulunmamasıdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir