Anasayfa / Kredi Kartları / Teb Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teb Bankası Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bugün ekonomik düzen içerisinde tüketicilerin kullanabildikleri çok sayıda finansal araç ve finansal kaynak bulunmaktadır. Bunların arasında ilk sırada ise pek tabii ki ülkemizde de milyonlarca kullanıcısı bulunan kredi kartları yer almaktadır. Alışverişleri çok daha avantajlı hale getiren kredi kartları, bankaların sundukları özel finansal araçlardır. Bu kartlar aracılığı ile kişi kendi hesabı üzerinden bankaya anlık olarak borçlanabilmekte ve borçlanmasını daha sonra dönem sonunda ödeyebilmektedir. Eğer isterse yaptığı alışverişi taksitlendirerek, ödemelerini taksit taksit bankaya da yapabilmektedir. Bu özellikler ve daha fazlaları bankalar tarafından tüketicilere özel olarak sunulmaktadır.

Tavsiye :  Kredi Kartı Başvurusum Neden Reddedildi? Neden Kabul Edilmedi

Son dönemde BDDK düzenlemeleri sonrasında kredi kartları ile ilgili birçok sınırlandırma ve yapılandırmalar yapılmıştır. Bunlardan birisi de limit meselesidir. Bankalar artık bireylere sadece belirli bir limite kadar kredi kartı verebilmektedir ve bu limiti artırma şansı tek taraflı olarak bankaya ait değildir. İşte bu düzenlemeler nedeni ile bankalar müşteri kazanma rekabetinde artık daha atik davranmaktadırlar. Bu yönden de hem kredi kartlarına tanımlı özellikler konusunda avantajlar ve kampanyalar sağlamalarının yanı sıra başvurularda da tüketicilere kolaylıklar sağlamaktadırlar.

Tavsiye :  Kredi Kartı Taksitle Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemesinde Anlaşmalı Bankalar

TÜRK EKONOMİ BANKASI KREDİ KARTLARI İLE TANIŞIN

Türk Ekonomi Bankası yani bilinen adı ile TEB bankası tüketicilere çok avantajlı kredi kartları sağlamaktadır. Birçok segmentte farklı özelliklere sahip kredi kartları sunan TEB’den kredi kartı alabilmek de üstelik çok kolay. Hızlı bir şekilde başvuru yaparak, TEB’den Worldcard, Bonus veya Axess özellikli kredi kartları alabilirsiniz.

Başvurular için teb sms ile kredi kartı başvurusu kanalını tercih edebilir ve başvurunuzu tek bir kısa mesaj ile anında gerçekleştirebilirsiniz. Bu yönden teb bankası sms ile kredi kartı başvurusu yapmak üzere bankanın Yıldız Pritority Kredi Kartı’nı tercih etmeniz gerekmektedir. Bu bol özellikli kredi kartından hemen faydalanmak için YILDIZ yazıp 4463’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Tavsiye :  Kredi Kartı Güncel Borcumu Nasıl Öğrenebilirim?

Banka tarafınıza en geç 24 saat içerisinde dönüş yaptıktan sonra kredi kartı limit bilgileriniz ve gelir bilgilerinizi alarak başvurunuzu tamamlayacak ve kartınızı en kısa sürede posta yolu ile veya şubelerden sizin tarafınıza ibraz edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir