Anasayfa / Araç Kredisi / Tekne Kredisi Almak İsteyenler için Öneriler

Tekne Kredisi Almak İsteyenler için Öneriler

Deniz tutkunlarının tekne sahibi olmak üzere ihtiyaç duydukları finansmanı bankalar sağlamaktadır. Yazımızda tekne kredisi almak isteyenler için önerilere yer vereceğiz.

Denizcilik ile ilgili olan kişiler, bu anlamda bir tekne sahibi olmak isterler ancak bugün yakından baktığımızda tekne fiyatları bir hayli yüksektir. Kiralık tekneler ile denize açılmak ise büyük bir sorumluluktur. Bu nedenle de birçok kişi gerekli finansman kaynağını yaratarak tekne sahibi olmak ister. Durum böyle olunca da kapısı çalılnan ilk kurum pek tabii ki bankalar olmaktadır. İhityaç duyulan her alanda finansman olanağı sağlayan bankalar, deniz tutkunları için de tekne kredisi vermektedir. Böylelikle de kişiler krediden faydalanarak teknelerini alabilmekte ve aylık eşit taksitlerle geri ödeme yaparken denize açılarak tekne ile denizin keyfini yaşamaktadır.

Tavsiye :  Faizsiz Araç Kredisi 2017 Yılı Kampanyaları

TEKNE KREDİSİ ALMAK İSTEYENLERE ÖNERİLER

Bugün bir tekne sahibi olmak istiyorsanız o halde başta hangi bankaların tekne kredisi verdiğini bilmeniz gerekmektedir. Bu anlamda Türkiye’de tekne almak isteyenler için tekne kredisi veren çeşitli bankalar vardır. Bu bankalar ipotekli tekne kredileri aracılığı ile kişileri hayallerine kavuşturmaktadır. Başta Yapı ve Kredi Bankası olmak üzere, Türkiye Finans Bankası, Ziraat Bank, Şekerbank, Deniz Bank tekne kredisi vermektedir. Bu yönden gerekli belgeler ile bankalara başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra bankalar kredi başvurunuzu 15 gün içerisinde değerlendirerek tarafınıza dönüş yapacaktır. Siz de eğer tekne kredisi almak istiyorsanız ilgili bankaların en yakın şubesine giderek, başvurunuzu gerçekleştirebilir ve vade süresi ile faiz oranları ile ilgili detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir