Anasayfa / Bilgi / UCZ Market Bayilik Veriyor 2017

UCZ Market Bayilik Veriyor 2017

Türkiye’de son 20 yıllık süreçte perakendecilik sektörünü mercek altına alacak olursak çok sayıda perakende zincirinin kurulduğunu görürürüz. Bu zincirlerden bir kısmı bir süre sektörde ayakta kalmayı başaramayıp dağılır iken kimileri ise bugün köklü yapılarını büyütmeye, yayılmaya ve gelişmeye devam etmektedirler. Her köşe başında şubeleri bulunan perakende zincirlerini artık hayatımızın merkezine yerleştirmiş durumdayız. Çok avantajlı fiyat olanakları ve ürün çeşitliliği sağlayan bu zincir marketler arasında UCZ’nin yeri ise oldukça önemlidir.

Tavsiye :  Yurt Dışında Yaşayanlar Türkiye'de Kredi ile Ev Alabilir mi?

UCZ MARKET BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

5 sene önce 10 şubesi ile İstanbul’da hayatına başlayan UCZ perakende zinciri, bugün 1250’den fazla şubesi ile Türkiye genelinde perakendecilik sektöründe adından bahsettirmeye devam ediyor. Rakiplerine kıyasla konsepti ve bütünleik yapısı ile dikkat çeken ucz perakende zinciri her geçtiğimiz gün büyümeye de devam etmektedir.

Personel kadrosu, ürün perdesi, sektördeki tarihi ile dikkatleri üzerine toplayan UCZ market büyümeye devam etmek için bayilik vermeye devam etmektedir. Bu kapsamda girişimci olarak bayilik veren firmalar üzerine araştırmalar yapanlar için oldukça avantajlı bir altenatif de ucz market bayisi açmaktır.

Tavsiye :  Qnb Finansbank Sahibi Kimdir?

UCZ BAYİLİK ŞARTLARI

Öncelikle satışların gerçekleştirileceği en az 70 metrekare genişliğinde bir alana sahip olmanız gerekmektedir. Marketin dış cephesinin genişliği ise en az 3 metre olmalıdır. Marketin açılacağı konumda kot farkı bulunmamalıdır. Ayrıca markete gelecek ürünlerin saklanacağı 15 metrekare genişliğinde depo gerekmektedir.

Tavsiye :  100 Bin TL Paranın Aylık Banka Faiz Getirisi

BAŞVURULAR

Eğer siz de bir UCZ market bayisi açmak ve markanın gücünden faydalanarak kendinizi girişimci olarak perakendecilik sektörüne atmak istiyorsanız o halde UCZ market için bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için; 444 8 829 çağrı merkezini arayarak bayilik ile ilgili daha detaylı bilgileri alabilir ve başvurunuzu anında çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir