Anasayfa / Araç Kredisi / Uygun Faizli 30.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası Garanti Bankası’ndan!

Uygun Faizli 30.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası Garanti Bankası’ndan!

Garanti Bankası sıfır km ya da ikinci el otomobil almak isteyen müşterilerine uygun faiz ve vadelerle taşıt kredisi veriyor.

Garanti Bankası’ndan sıfır km ya da ikinci el otomobil almak için taşıt kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Uygun faiz ve vadelerle Garanti Bankası müşterilerine taşıt kredisi imkanı sağlıyor. Garanti Bankası taşıt kredisi faiz oranı % 1,55 olarak ön görülmüş. Vade sayıları ise en fazla 48 ay olarak tespit edilmiş. Garanti Bankası taşıt kredisi hesaplama yöntemine göre 30 bin Türk Lirası krediyi % 1,55 faiz oranıyla 36 ay vadeli çekmek isterseniz aylık taksit tuarı 1.150,69 Türk Lirası oluyor. Aynı tutarı 48 ay vadeli olarak çekerseniz aylık ödeyeceğiniz tutar bu defa 950,40 Türk Lirası oluyor. Aylık gelirinize göre uygun ödeme planları sunan Garanti Bankası taşıt kredisi teminati olarak satın almak istediğiniz aracı rehin olarak alıyor. Borcunuzu tamamladığınız aracınızın üzerinde ki rehin kalkıyor. Söz konusu kredi için kefil talep edilmiyor. Bankaya sunacağınız rehin yeterli bulunuyor. 

Tavsiye :  Garanti Bankası’ndan Anında Düşük Faizli 15.000 TL Taşıt Kredisi!

Garanti Bankası taşıt kredisi başvurularını Garanti Bankası şubelerinden yapabilirsiniz. Başvuru esnasında nüfus cüzdanının fotokopisi ya da sürücü belgesinin fotokopisi, gelir belgesi, güncel adres bilgilerinizin yer aldığı fatura ya da ikametgah belgesi, satın alacağınız araç sıfır km ise proforma fatura, ikinci el ise aracın ruhsat fotokopisi gibi belgeleri teslim etmeniz gerekiyor. Satın alcağınız otomobilin markasına göre Garanti Bankası değişiki avantajlarda sunmaktadır. Garanti Bankası taşıt kredisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için şubeleri ziyaret edebilir ya da Garanti bankası telefon bankacılığını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir