Anasayfa / Kredi Kartları / Üzerime Kayıtlı Kredi Kartı Varmı? Nasıl Öğrenebilirim

Üzerime Kayıtlı Kredi Kartı Varmı? Nasıl Öğrenebilirim

Kredi kartları hayatımızın bir parçası olduğu halde bazı kişiler kullanmamakta oldukça kararlı oldukları görünüyor. Üzerime kayıtlı bir kredi kartı olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? İşte gerekli bilgi ve detaylar…

Bankaların genellikle çoğu müşterisine sunduğu bir finansal destek olan kredi kartı , son yıllarda oldukça fazla kullanılıyor. Buna bağlı olarak kredi kartı kullanımı her alışverişte baş köşeye oturmaktadır. Bu durumun tam tersi ise bazı vatandaşların kreid kartı kullanımına sıcak bakmadığı bilinmektedir. Bankaların müşterileine kred,i kartı çıkarmalarından dolayı çoğu kişi kendilerine ait kredi kartı olduğundan habersiz bir şekilde yaşamını sürdürüyor. Durum böyle olduğunda ise kontrol için bir yerlere başvuruda bulunmak ilk adım olarak gösterilmektedir.

Tavsiye :  Bankaların Online Kredi Kartı Başvurusu Formları

Üzerime Kayıtlı Bir Kredi Kartı Olup Olmadığını Nasıl Öğrenebilirim?

Kredi kartı kullanmak istemeyn ve kendisine ait kaç tane kredi kartı olup olmadığını kontrol etmek isteyenler için bir sistem geliştirildi. üzeriniz kredi kartı olup olmadığını sorgulamka için intenet aracılığı ile “Findeks” ten yardım alabilirsiniz. Kredi notu sorgulama sistemi olan findeks yardımıyla üzerinize ait kredi kartı olup olmadığının kontrolünü sağlayabilirsiniz. 

Tavsiye :  En avantajlı kredi kartları

Bankacılık sisteminde son yıllarda yeni başlanan findeks ile kredi kartı sorgulamasını istediğiniz yerde ve zamanda çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sistemle kaç tane kartınız bulunuyor ve ne kadar borcunuz var hepsini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Findeks ile kafanızdaki soru işaretlerini tamamen kaldırabilirsiniz. Kredi kartı endişelerinizi findeks ile giderebilirsiniz. 

Üzerime Kayıtlı Kredi Kartı Sorgulama 

Kendinize ait kredi kartı sorgulaması için findeksten yardım alabilirsiniz. Buna bağlı olarak findeks ile kart ve bankacılık hizmetlerini alabilirsiniz. İstediğiniz tüm bu soruları findekse sorabilirsiniz. Ancak bu işlemlerin bir bedeli bulunuyor. Bu bedel KDV dahil 8,85 olarak belirtilmiştir. 

Tavsiye :  Alınan Maaşa Göre Kredi Kartı Limitleri Nasıl Hesaplanır?

Findeks ile arama yaparken sadece 5 dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Tüm kredi kartı bilgileri ve kredilerle ilgili detaylar bu sitede yer alıyor. Bu arama sonucu üzerinizde çıkan kredi kartının iptali için ilgili banka ile görüşüp iptal ettirebilirsiniz. Fakat kulalnmak istediğini kreid kartını yine banka ile iritbata geçerek açtırabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

TC kimlik numaranızı ilgili alana girerek istenilan adımalrı takip ettiğinizde kreid kartına sahip olup olmadığınızı son yılların en çok rağbet gösterilen hizmeti findeks ile öğrenebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir