Anasayfa / Gündem / VakıfBank Emekli Promosyon Paketi

VakıfBank Emekli Promosyon Paketi

Son yıllarda bankacılık sektöründe artan rekabet, bankaların müşteri kazanma çalışmalarında önemli kampanyalara imza atılmasına neden olmuştur. Bu kapsamda da tüketiciler birçok avantaja sahip olabilmektedirler. Kampanyalar ile birlikte kazançlarını arttırabilecek olan tüketiciler aynı zamanda zorunlu olarak ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerinden de avantajlı bir şekilde faydalanabilmektedirler.

Bu anlamda özellikle emeklilere ilişkin kampanyalar büyük ölçüde ön plana çıkmaktadır. Çünkü bankalar açısından en güvenilir ve en düşük riske sahip müşteri grubu emeklilerdir. Emekliler, temel olarak yaşam standartları artık belirli bir çizgide ilerleyen gruptur. Bu kapsamda da maaşlarını aldıkları banka hangisiyse, genel olarak talep ettikleri hizmetleri de bu bankalardan elde etmektedirler. Bankalardan elde edilen hizmetlerin yanı sıra çeşitli promosyonlardan da faydalanbilmektedirler. Bu anlamda emekli müşterileri kazanmak isteyen bankalar çeşitli kampanyaları gerçekleştirmektedirler. Çünkü bankalar açısından bir emeklinin maaşını o bankadan alması, yatırım avantajı elde etmek, kişinin kredi aldığı banka olmak anlamına gelmektedir.

Tavsiye :  Yeni Çek Yasa Düzenlemesi Nedir? Ödenmeyen Çeklere Hapis Cezası!

VAKIBANK’TAN EMEKLİ PROMOSYON PAKETİ

Vakıfbank, emekli maaşı almakta olan kitleyi müşterisi haline getirmek için çok önemli bir uygulamaya başlamış bulunmaktadır. Bu kampanya kapsamında belirli bankacılık ürünlerini Vakıfbank’tan kullanan ve emekli maaşını Vakıfbank’tan alanlara promosyon ödemesi yapılmaktadır. Promosyon paketi kapsamında;

Tavsiye :  Anadolubank Tarım Kredi Kampanyaları

-Emekli maaşını Vakıfbank’tan alan bireysel emekli müşteriler 3 yıl boyunca maaşını Vakıfbank’tan alma taahhütü vermeleri,

-Bir adet Vakıfbank kredi kartı ve Vakıfbank kredili mevduat hesabı kullanmaları,

-2 adet otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda bu kişiler emekli maaşlarına ek olarak vakıfbank emekli promosyonu alabilmektedir.

Promosyon uygulaması kapsamında; emekli maaşı 999 TL’ye kadar olan kişilere 300 TL, bin TL ile bin 999 TL arasında olanlara 375 TL, 2 bin TL ve üzerinde olanlara ise 450 TL emeklilere promosyon vakıfbank tarafından sağlanmaktadır.

Tavsiye :  Kredi Kartıyla Taksitli Vergi Borcu Ödeme Taksit Kampanyaları

1 Nisan 2017 tarihinden itibaren başvuruları başlayan emekli promosyon paketi kapsamında promosyon almak isteyenler, başvurularını doğrudan T.C. nüfus cüzdanları ile birlikte Vakıfbank şubelerine giderek gerçekleştirebilmektedirler. Bu paket kapsamından faydalanan kişiler ayrıca bankanın emeklilere özel olarak sunduğu avantajlı bireydel ihtiyaç kredisi kampanyalarından da faydalanabilmekte ve düşük faiz oranları ile kredi alabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir