Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi

Bankalar, yaklaşan Kurban Bayramı ile birlikte bu dönemde nakdi ihtiyaçları olan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına kredi kampanyalarını gündeme getirmeye devam etmektedir. Neredeyse tüm bankalar artık bayram kredisi başlığı altında bireysel ihtiyaç kredisi kampanyalarını sunmaktadır. Öte yandan Vakıfbank gibi köklü bankalar bu tip kredi uygulamalarını gelenekselleştirmiş durumdadır. Bu kapsamda da kredisine vakıfbank geleneksel bayram kredisi adı vermektedir.

Tavsiye :  Hangi banka borç kapatma kredisi veriyor? Borç kapatma kredisi nasıl alınır? Şartlar nedir?

VAKIFBANK’TAN GELENEKLEŞEN BAYRAM DESTEĞİ

Sayfa İçerikleri

Bayrama özel olarak bireysel müşterilerine bireysel ihtiyaç kredisi sağlayan Vakıfbank, çok avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleri ile tüketicilerin acil nakdi ihtiyaçlarına yanıt vermekte ve onlara önemli ölçüde destek sağlamaktadır. Üstelik başvuru açısından da tüketicilere büyük kolaylıklar sağlayan Vakıfbank, bu kredi imkanında bayrama yönelik nakit ihtiyaçlarını anında gidermektedir.

Tavsiye :  Akbank Şubeye Gitmeden 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

ÖZELLİKLERİ

-Vakıfbank geleneksel bayram kredisi maksimum 48 ay taksitli olarak alınabilmektedir.

-Bin TL ile 20 bin TL tutarındaki 3-48 ay vadeli kredi için %1.20 faiz oranı uygulanmaktadır, 20.001 TL ile 90 bin TL arasındaki krediler için %1.16 faiz oranı uygulanmaktadır. Ayrıca masrafsız olarak alınabilecek bin TL ile 90 bin TL arasındaki krediler için %1.25 faiz oranı uygulanmaktadır.

Tavsiye :  QNB Finansbank Evlilik Kredisi Faiz Oranları Başvurusu Şartları ve Kanalları

BAŞVURULAR

Başvurular doğrudan vakıfbank intenet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. BU LİNK aracılığı ile başvurularınızı anında yapabilir, kredinizi bayramdan önce alıp tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Ayrıca KREDI boşluk TCKN boşluk Aylık Net Gelirinizi yazıp 5724’e kısa mesaj atarak vakıfbank sms kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir