Pazartesi , Kasım 19 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Vakıfbank Gelir Belgesiz Kredi ( Sigortasız Çalışanlara )

Vakıfbank Gelir Belgesiz Kredi ( Sigortasız Çalışanlara )

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alan VakıfBank hem banka müşterilerine hem de müşterisi olmayan bireylere ihtiyaç kredisi veriyor. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi vermenin yaygınlaşmasının nedeni aslında genel itibariyle kredi notlarının biliniyor olması. Müşterilerinin kredi notlarına bakılarak gelir belgesiz kredi verilip verilmeyeceği kararlaştırılıyor. Çünkü bunun dışında bir güvencesi olmayan bankaların gelir belgesiz kredi vermesi çok güç oluyor. 

VakıfBank Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır

VakıfBank gelir belgesiz kredi faiz oranı % 1,29 olarak tespit edilmiş. Ve bu krediyi 48 ay vadeli olarak müşterilere sunmaktadır. 10 bin Türk Lirası kredi çekmek isteyen bir müşteri % 1,29 faiz oranıyla 48 ay vadeli olarak aylık 364 Türk Lirası öder. Bu krediye sahip olmak için gelir belgesi gibi belgeler hazırlamak zorunda değildir.

Tavsiye :  Kefilsiz Kredi Başvurusu Şartları Neler

Eğer VakıfBank müşterisiyseniz bireysel ihtiyaç kredisi çekmek için VakıfBank intenet bankacılığını ya da mobil bankacılık sistemini kullanarak başvurabilirsiniz. Bunun için müşteri numaranız ve parolanızla birlikte giriş yaparak kredi bölümünden ihtiyaç kredisi başvurusunu tıklayarak istdiğiniz kredi türünü seçin. Daha sonra vade sayısı kredi tutarı gibi bilgileri girdikten sonra onaylayarak başvurunuzu tamamlayınız. Eğer kredi talebiniz onaylanırsa para anında hesabınıza yatacaktır. VakıfBank müşterisi olmanın gelir belgesiz kredinizin onaylanmasında büyük etken olacaktır. Maaşınızı VakıfBank’tan çekiyor olmanız zaten banka için bir güvencedir. Kredi sözleşmelerinide intenet bankacılığı veya mobil uygulama sayesinde online bir şekilde imzalıyorsunuz. 

Tavsiye :  Fibabanka’dan Anında 5.000 TL Kredi! ( Gelir Belgesiz )

VakıfBank müşterisi olmasanız dahi gelir belgesiz kredi çekme ihtimaliniz var. Bunun için VakıfBank’ın intenet sitesinden bireysel krediler bölümüne girerek kredi başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bankadaki değerlendirmeler sonucunda tarafınıza kredinizin onayı ile ilgili bilgi verilecektir. Bir diğer başvuru yöntemi ise sms ile başvuru. VakıfBank gelir belgesiz  kredi başvurusu için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip T.C numaranızı 5724’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Gün içinde size kısa mesajla kredi talebiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır. Tüm bunların yanında size en yakın VakıfBank şubesine gidip detaylı bilgi alıp gelir belgesiz krediye başvuru yapabilirsiniz.Görüldüğü gibi ister banka müşterisi olun ister olmayın gelir belgesiz kredi için VakıfBank’ın başvuru kanalları ihtiyaç kredisi için müşterileri bekliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir