Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Vakıfbank Kamu Personeline Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Şartları Neler? Faiz Oranları Nasıl

Vakıfbank Kamu Personeline Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Şartları Neler? Faiz Oranları Nasıl

Vakıfbank tarafından kamu personellerine yani memurlara özel sağlanan ihtiyaç kredisinin şartları ve faiz oranları ile ilgili detaylarını okuyucularımız için inceledik.

Vakıfbank tarafından 2017 yılında bir çok kampanyalı kredi imkanı sunuldu. Bu sene oldukça büyük atılımlar yapan banka ekonomik dalgalanmalara karşın hem müşteri kazanmak hem de istihdamını arttırmak adına gerçekten iyi bir süreç izledi ve risk aldı. Pek tabii ki karşılığını da aldı. Büyüme oranları tüm bankalar için bu sene pek olumlu görünmese de, Vakıfbank kendi kulvarında en iyi gelişmelere imza atan bankalardan birisi oldu. Bunları sağlarken de sunduğu kampanyalar vatandaş tarafından da değerlendirildi.

Tavsiye :  Odeabank Sms ile Kredi Fırsatları

Gündeme gelen yeni kampanyası ise Kamu Personellerine yani memurlara yönelik ve kadrolu işçilere yönelilk kredi kampanyası oldu. Son yıllarda popülarite kazanan 3 ve 6 ay erteleme ile ödenmeye başlanan krediler arasında yer alan bu kredinin detaylarını okuyucularımız için ele aldık.

KAMPANYADAN KİMLER FAYDALANABİLİR

Vakıfbank tarafından sunulan bu kredi kampanyasından, hali hazırda devlet memuru olan kadrolu personeller, Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu veya Bağ-Kur’dan emekliliğini almış olan memur ve kadrolu işçiler bu kampanyadan faydalanmak üzere Vakıfbank’A başvurabilir ve krediden şartları uygun görüldüğü takdirde hemen faydalanmaya başlayabilir.

Tavsiye :  Denizbank Borç Transfer Kapatma Kredisi 2017 Kampanyası

KREDİYE İLİŞKİN;

Bu kredi olanağı için tanımlanan en uzun vade 48 ay olup, 3 ay ertelemeli olarak başlatılması halinde ise maksimum 45 ay vade kullanabilirsiniz. 

Faiz oranları alınan kredi miktarına göre değişmekte olup 1.000-10.000 TL kredi kullanımına %1.16, 10.001-90.000 TL aralığında kredi kullanımına %1.14, 1.000-90.000 TL kredi seçeneğinden ise %1.25 faiz alınmaktadır. Bu kredi alınırken alınacak olan kredi tutarının %0.5’i kadar kredi tahsis ücreti ve BSMV kesilmektedir.

Tavsiye :  Garanti Bankası Bu Defa da Emeklilerin Yüzünü Güldürüyor

Bu krediyi aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli, değişken taksitli seçenekleri ile geri ödeyebilirsiniz. Başvurunuzu ise intenetten ve mobil olarak SMS aracılığı ile anında yapabilirsiniz ve sonucunuzu da çok kısa bir süre içerisinde öğrenerek kredinizi temin edebilirsiniz. Tüm operatörler için SMS ile başvuruda ödenen ücret 0.65kr’dir.

Özel ihtiyaç kredisi kapsamında sunulan bu kredi sayesinde hem bayram öncesi vatandaş ihtiyaç duyabileceği nakite sahip olabilecek hem de tatil fırsatını değerlendirerek tatil harcamalarını da yaparak yaz tatili yapabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir