Anasayfa / Araç Kredisi / Vakıfbank’tan Kefilsiz Şimdi Al 2018’de Öde Taşıt Kredisi Kampanyası

Vakıfbank’tan Kefilsiz Şimdi Al 2018’de Öde Taşıt Kredisi Kampanyası

Ülkemizde pahalılaşan hayat şartları ile birlikte insanlar zor günler yaşamaktadır. Her gün gelen zamlar ile birlikte hammaddeden itibaren artan fiyatlar tüketiciyi zor durumda bırakmaktadır. Bu da yetmezmiş gibi vergi zamları ve döviz kurunda TL’nin sürekli düşüşte olması bir çok ürünün fiyatını arttırmaktadır. Verilen maaşlara yapılan zam oranlarının bu fiyat artış oranlarına yaklaşamaması sebebi ile de insanların alım gücü azalmaktadır. Yani enflasyon artışı gerçekleşmektedir. Tüketicilerin bir ihtiyaç anında başvurduğu bazı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntem ise genellikle bankalardan kredi çekme yöntemi olmaktadır.

Kredi, bankalar tarafından tüketicilere ihtiyaçları dahilinde verdiği bir nakit yardımı olarak adlandırılabilir. Bu işlemde bankalar belirli faiz oranı ve vade süresi ile birlikte verdiği paranın geri ödemesini tüketiciden alır. Kredi konusunda bankalar tüketiciye karşı farklı çeşitlerde yardımlarda bulunmaktadır. Genel olarak üç başlık altında toplanabilecek olan kredi çeşitleri, taşıt kredisi, konut kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi olarak adlandırılabilir. Bu kredi çeşitlerinin her birinde bankaların tüketiciye koştukları şart başka olmaktadır. Öneğin konut kredisinde satın alacağınız evin banka tarafından, ödemenizi güvence altına almak için ipotek edilmektedir. Bireysel ihtiyaç kredisinde ise genel olarak kredi notunuza bakılmakta eğer kredi notunuz düşükse kefil yöntemi ile birlikte kredinizi çekebilmektesiniz. 

Tavsiye :  Ziraat Katılım’dan 25.000 TL Taşıt Finansmanı Kampanyası Başvuru Şartları ve Detayları

Türkiye’nin en güvenilen devlet destekli bankalarından bir tanesi olan Vakıfbank’tan taşıt sahibi olmak isteyenler için müjde. Vakıfbank yaptığı kampanya ile birlikte tüketicileri hayallerindeki araç ile kavuşuturuyor ve kredi ödemelerini 2018’de almaya başlıyor. 

Tavsiye :  Kuveyt Türk’ten 10.000 TL Taşıt Finansmanı ve Detayları!

KREDİ ŞARTLARI NEDİR ?

Vakıfbank taşıt sahibi olmak isteyen kişiler için yapmış olduğu kampanyada vade süresi olarak 48 ay’ı belirlemiş durumda. Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası faiz oranları %1,19 ve %1,21 olarak gözüküyor. Dosya masrafını ödeyen kişiler %1,19 ödemeyen kişiler ise %1,21 faiz oranı ile karşı karşıya kalmaktadır. 

Tavsiye :  Ziraat Bankası’ndan Anında Krefilsiz 15.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası

20.000 TL kredi çeken bir kişinin 48 ay vade süresi içinde %1,19 aylık faiz oranı ile birlikte aylık ödeyeceği kredi tutarı 578,51 TL, %1,21 için ise 581,50 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

KAMPANYA KOŞULLARI

Nihai fatura değeri 50.000 TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL’nin üstünde olan kısım için %50’sine kadar, aylık %1.19’dan başlayan faiz oranıyla, 48 aya varan vade seçenekleriyle, kefilsiz bir şekilde kredinizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir