Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Yapı Kredi 256 TL Taksitle 5000 TL İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi 256 TL Taksitle 5000 TL İhtiyaç Kredisi

Cepte yeterli nakdi olanaklar olmadığında ancak ihtiyaçlar olduğunda bankalar kredi kaynakları sağlayarak, tüketicilerin harcamaya devam etmesini sağlar. Bu sayede bankalardan kredi kullanan tüketiciler, bankalardan aldıkları bu kredileri aylık eşit taksitlerle geri ödeyerek rahat bir şekilde harcamalarını yapmış olurlar.

Tüketicilerin nakit olarak sıkıştıkları zaman imdadına koşan kredi türü bireysel ihtiyaç kredisidir. Bireysel ihtiyaç kredisi diğer kredi türlerinden farklı olarak kolay bir şekilde alınabilen (yeterli şartların taşınması durumunda) kısa vadeli ve düşük tutarlı kredilerdir. Bu nedenle de tüketiciler arasında en çok tercih edilen kredi türü olarak kabul edilmektedirler. Bu kapsamda da bankalar hem müşteri kazanmak hem de gelir elde etmek adına bu krediye yönelik çok çeşitli kampanyalar sunarlar. Yapı Kredi Bankası bu yönden tüketicilerin acil ihtiyaçlarına en hızlı şekilde yanıt verebilmek için düşük tutarlı kolay alınabilen ihtiyaç kredisi sağlamaktadır.

Tavsiye :  Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeye Başla Kampanyalı İhtiyaç Kredileri Başladı

YAPI KREDİ’DEN AYLIK 256 TL’YE 5 BİN TL!

Türkiye’de bankacılık sektörünün öncü modellerinden birisi olan Yapı Kredi Bankası, bireysel ihtiyaç kredisi konusunda tüketicilerin çeşitli ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Bu kapsamda nakdi ihtiyacı olan tüketicilere, avantajlı faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile hem düşük tutarlı hem de kolay edinilebilir kredi sağlayan yapı kredi bankası bireysel ihtiyaç kredisi konusunda tüketiciler tarafından en sık tercih edilen bankadır.

Tavsiye :  Kredi Borcu Yeniden Yapılandırma Nasıl Yapılır? Taksit Sayısı ve Faiz Oranları

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Kredi 48 aya kadar vadeli olarak alınabilmektedir.

Uygulanmakta olan faiz oranı alınacak olan kredi tutarına ve vade süresine göre değişiklik göstermekte olup 5 bin TL tutarında 24 ay vadeli ihtiyaç kredisine yapı kredi ihtiyaç kredisi faiz oranı %1.39 olarak uygulanmaktadır.

KREDİ HESAPLAMA

Yapı Kredi Bankası’ndan alınacak olan 5 bin TL tutarında 24 ay vadeli bireysel ihtiyaç kredsi için uygulanan %1.39 faiz oranına göre hesaplama gerçekleştirdiğimizde aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 256 TL’dir. Bu kredi için 25 TL kredi tahsis ücreti ödersiniz ve vade sonundaki toplam geri ödeme tutarınız 6.108,48 TL olarak gerçekleşecektir.

Tavsiye :  Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

BAŞVURULAR:

Başvurunuzu size en yakın Yapı Kredi şubesine;

T.C. kimlik belgesi

Gelir durumu gösterir belge

Son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi ile giderke anında gerçekleştirebilir.

Başvuru için ‘Yapı Kredi SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?‘ başlıklı yazımızdan detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca başvuru takibinizle ilgili : Yapı Kredi Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir