Anasayfa / Bilgi / Yapı Kredi Adios Kart Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir

Yapı Kredi Adios Kart Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir

YapıKredi, müşterilerinin anlık ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için nakit avans sağlamaktadır. Çekilen nakit avans banka tarafından taksitle ödenebilmektedir. Nakit avans özelliği, banka şubesine başvurmanız durumunda çok kısa bir süre içerisinde açılmaktadır.

Ancak daha önce nakit avans kullanan ve banka tarafından bu özelliği iptal edilen kişiler, bir daha nakit avans çekimi yapamaz. İçeriğimizde Yapı Kredi Adios nakit avans çekmek ve detayları yer alacaktır.

Yapı Kredi Adios

Yapı Kredi Adios’ta, kart limitine göre ATM’den çekilebilecek bir para limiti olmaktadır. Öneğin, limiti 5 bin TL veya üzerindeki bir Adios kartta en fazla 10 bin TL çekim yapılabilmektedir. Genellikle maaş belgesi olmayanlar için verilen Adios kartlarda ise en düşük taksitli nakit avans 300 TL’dir.

Tavsiye :  50000 TLye En Fazla Faiz Kazancı Veren Bankalar

Yapı Kredi Adios taksitli nakit avans çektikten sonra hiçbir işlem gerçekleştirilmemiş ise, 14 gün içinde cayma imkanı sağlanmaktadır. Burada banka, vadelerin aynı anda birden fazla ödenmesine imkan sağlamaktadır. Günlük nakit avans çekimi için 5 aydan 12 aya kadar vade imkanı sağlanmaktadır.

Adios kartta faiz aylık olarak işlenmektedir. 5 ile 11 aya kadar varan vadelerde uygulanan faiz oranı yüzde 1.84’tür. 12 ay ve daha fazla taksitte ise banka tarafından faiz oranı yüzde 1.80 olarak belirlenmiştir. Geciken borçlarda, alışveriş faizi dönem ekstresine yansır.

Tavsiye :  Denizbank Evlilik Kredisi Şartları Avantajları ve Başvuru Kanalları

Nakit avans işlemi nasıl gerçekleştirilir?

Yapı Kredi Adios kart ile nakit avans işlemi için, ödemelere uygun taksit ve miktar seçilmelidir. Aksi takdirde borç ödenemez ise, banka kişiyi icra takibine almaktadır. Burada banka şubesi ile görüşme gerçekleştirerek bir ödeme planı belirlenmelidir.

Bütün Yapı Kredi şubelerinden, ATM’lerinden ve intenet şubesinden Adios kart başvurusunda bulunulmaktadır. Bunun yanında Tele24 ATM’leri üzerinden de Adios kart ile nakit avans çekimi yapılabilmektedir.

Tavsiye :  Kredi Sicili Düzeltme Yolları

İşlemleri anında gerçekleştirmek isteyenlerin, hafta içi mesai saatleri içerisinde Yapı Kredi şubesine gitmesi gerekmektedir.

Başvuru kanalları

Başvuru takibinde bulunmak için ADIOS boşluk T.C. kimlik numarasının 4407’e kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir.

444 0 444 Yapı Kredi telefon bankacılığı üzerinden de kredi kartı başvuru işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Başvuruların ardından kısa bir süre sonra banka Adios kart için onay verilip verilmediğini paylaşacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir