Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Yapı Kredi Bankası Hesaplı 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi

Yapı Kredi Bankası Hesaplı 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç kredisi

Son yıllarda bankacılık sektöründe yapısal olarak artan rekabetin ardından bankalar tüketici potansiyellerini arttırmak üzere harekete geçmiş durumdadırlar. Bu nedenle de özellikle sundukları ve en sık tercih edilen kredi türü olan bireysel ihtiyaç kredisi uygulamalarında çeşitli kampanyaları gündeme getirmektedirler. Bu kredi kapsamında tüketicilere sağlanan kredi tutarı, vade süresi, ödeme planı ve faiz oranı konusunda indirimlere giden bankalar, özellikle kurban bayramına özel kredi olanakları sunmaktadırlar.

Bu uygulamalar nedeni ile de sahada tüketiciler için fazlası ile altenatif söz konusu olmaktadır. Bireysel ihtiyaç kredisi uygulamalarınd abu tip kampanyaların artması, tüketicilerin kendileri için en uygun olan altenatifi belirlemesinde kafa karışıklığı yaratabilmektedir. Birbirinden avantajlı yönleri olan kredilerden faydalanmak için araştırmaya başlayan tüketiciler, yaklaşan kurban bayramı için kredi olanaklarını değerlendirdiklerinde Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu bayram kredisinin ne kadar avantajlı olduğunu görmektedirler.

Tavsiye :  Finansbank’tan Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN KURBAN BAYRAMINA ÖZEL KREDİ

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt vermek konusunda oldukça ılımlı olan yapı kredi bankası kurban bayramı kredisi ile bayramda nakit ihtiyacı söz konusu olabilecek olan kişilere uygun faiz oranı ve ödeme seçenekleri ile bireysel ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Üstelik günde 10 TL geri ödemeli 10 bin TL sağlayan Yapı Kredi Bankası, bayrama özel tüm ihtiyaçlara erkenden yanıt vermektedir.

Tavsiye :  Akbank Kefilsiz Uygun Faizli Kredi

KREDİNİN DEĞERLENDİRMESİ

Yapı Kredi Bankası tarafından sağlanan Kurban Bayramına Özel Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında alacağınız 10 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğine %1.33 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu değerler dikkate alınarak hesaplama işlemi gerçekleştirildiğinde bankaya aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı ise 299,80 TL olmaktadır. Günlük taksit tutarı 9,99 TL olan kredinin vade sonundaki toplam geri ödeme tutarı ise 14,390,40 TL’dir

Tavsiye :  Denizbank’tan Krediniz Facebook’ta Kredi Kampanyası

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Eğer kredi değerlendirmesi neticesinde kredinin sizin için uygun olduğunu düşünüyorsanız yapı kredi kredi başvurusu işlemleri bankanın resmi web sayfası aracılığı ile yapı kredi intenet bankacılığı ekranından gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca size en yakın Yapı Kredi Bankası şubelerine; T.C. kimlik belgesi, gelir durumunu gösterir belge ve son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi ile giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir