Anasayfa / Esnaf Kredisi / Yapı Kredi İşletmecilere Kobi Kredisi Faiz Oranları ve Başvuru Kanalları

Yapı Kredi İşletmecilere Kobi Kredisi Faiz Oranları ve Başvuru Kanalları

Yapı Kredi Kobi Kredisi Faiz Oranları 

Gün geçtikçe ihtiyaçlarımız artmakta ve bu ihtiyaçları karşılamakta zorlanmaktayız. Türkiyenin gelir seviyesi orta düzeyde olduğu ve nüfusun yarısı askeri ücret tutarında bir parayla geçindiği için bir takım ihtiyaçlarını karşılamada güçlük çekmektedirler. Nakit para sıkıntısı yaşayanlar bankaların sunduğu kredi hizmetlerden yararlanma yoluna gitmiştir. 

Bankalar, kredi ihtiyacı ile başvuran birçok müşteriye uygulamış olduğu kampanyalarla yardımcı olmaktadır. Kimi bankalar vade süresinde kimi bankalar da faiz oranlarında uyguladığı kampanyalarla krediye ihtiyacı olan müşterilere hizmet vermiştir. Bu hizmetleri sunan bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankasıdır. Yapı Kredi Bankasının uygulamış olduğu ” yapı kredi kobi kredisi” birçok müşterisine olanaklar sunmuştur. 

Tavsiye :  Turizm Kredisi Veren Bankalar

Kobi ne demek ?

Kobi, küçük ve orta büyüklükteki esnaflar demektir. Devlet koruması kapsamında, küçük ve orta büyükteki esnaflara ihtiyaçlarını giderebilmeleri için bankalarla ortaklı teşfik kredileri sunmaktadır. Amaç KOBİ’lerin işlevselliğini sürdürüp bulunulan bölgeyi kalkındırmaktaır. Bunun için bankalar, uygulamış olduğu kampanyalarla kobilere yardımcı olmaktadır. Bu kampanyalardan biri de Yapı Kredi Bankasının sunmuş olduğu “Yapı Kredisi Kobilere Özel Kredi” kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için esnaf, işletmeci olmanız gerekmektedir. Yapılacak araştırmalarla, hakkınızda herhangi bir kredi suçu yoksa, kredi size temin edilecektir. 

Tavsiye :  Vakıfbank’tan Kobilere Yaz Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi’nin uygulamış olduğu bu kampanya bir çok kobiyi rahatlatacaktır. Sıfız faiz oranıyla, esnaf ya da işletmeci geliri ölçüsünde para çekebilecektir.Bu kredi sistemi küçük esnafın ayakta kalmasına yardımcı olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir