Anasayfa / Bilgi / Yapı Kredi’den Emeklilere Özel 450 TL Hediye Promosyon Kampanyası

Yapı Kredi’den Emeklilere Özel 450 TL Hediye Promosyon Kampanyası

Bankalar açısından çeşitli müşteri gruplarının belirli özellikleri ve bu özelliklere dayalı olarak avantajları vardır. Bu kapsamda da bankalar bu müşteri grupları arasındaki çizgilere göre ayrımları belirlemekte ve sundukları hizmetleri de bunlara göre şekillendirmektedirler. Özellikle son dönemde bu anlamda bankalar arasındaki müşteri rekabetinin artması sebebi ile bankalar art arda kampanyalar sağlayarak, müşteri gruplarının dikkatini çekmeye ve müşterisi haline getirmeye çalışamaktadırlar.

Bu kapsamda bankalar için önemli bir müşteri grubu ise emeklilerdir. Emeklilerin bankalar açısından değerli olmasının sebebi ise emekli maaşını bankalardan alan bu kişiler genellikle maaşlarının tamamını çekmemektedir ve birikim yapmaktadır. Haliyle bu durumda bankalar için bir avantajdır. Bu yönden emekli müşteri gruplarını kazanmak isteyen bankalar arasındaki çekişme ile birçok kampanya gündeme gelmektedir. Emekliler de haliyle bu olanaklardan faydalanmakta ve avantajlar elde etmektedirler. 

Tavsiye :  Denizbank Cebimde Kredi İle Anında 55 Bin TL Kredi Kampanyası

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN EMEKLİLERE ÖZEL PROMOSYON

Türkiye’nin ilk özel bankası olma özelliğine sahip olan Yapı Kredi Bankası, emekli maaş müşterilerine özel olarak kampanyalarıyla defalarca gündeme gelmişti. Banka son süreçte başlattığı promosyon kampanyası ile birlikte maaş müşterisi olma taahhütü veren emekşilere, özel promosyon ödemesi yapmaktadır. Üstelik emekli olmadan evvel banka ile anlaşma yapan kişiler 450 TL’ye kadar promosyon alabilmektedirler.

Tavsiye :  Nakit İhiyacına Sms İle Kredi Veren Bankalar

Kampanyadan faydalanan maaş müşterileri, Yapı Kredi Bankası’na yapacakları kredi başvurularında da çok avantajlı faiz oranı imkanlarına sahip olmaktadırlar. Ödeme talimatlarını ücretsiz olarak verebilmektedirler ve ATM’lerden 3 bin TL günlük para çekme limiti ve 450 TL promosyon alabilmektedirler. Bu yönden yapı kredi maaş müşterilerine özel kampanyalar emekliler için çok avantajlı olmaktadır.

ŞARTLAR NELER

Eğer siz de yapı kredi maaş müşterisi avantajları ile bankanın kampanyasından faydalanmak istiyorsanız;

Tavsiye :  ÇKS Belgesi ile Çiftçilere Kredi Veren Bankalar ( Masrafsız )

Emeklilik maaşınızı almadan önce banka ile 36 aya kadar emekli maaşınızı Yapı Kredi Bankası’ndan alma taahhütü vermeniz gerekmektedir. 

Kampanyadan yalnızca bir defa faydalanılabilmektedir ve kampanyadan maaş sahibi ve yakını faydalanabilmektedir. Maaşı alan kişi vefat ederse ödeme yakınına yapılmaktadır.

Kampanya kapsamında verilen promosyonlar şu şekilde değişmektedir; 1.000 TL ve daha az emekli maaşı alanlar 300 TL promosyon, 1.000 TL ile 2.000 TL arasında emekli maaşı alanlar 375 TL ve 2 bin TL  ve üzeri maaş alanlar 450 TL promosyon ödemesi almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir