Anasayfa / Araç Kredisi / Yüzde 1.04 Faizli ING Bank Taşıt Kredisi

Yüzde 1.04 Faizli ING Bank Taşıt Kredisi

Gelişen ve değişen dünya düzeninde insanların harcamaları da değişmeye ve şekillenmeye devam ediyor. Artan ürün fiyatları ile birlikte pek çok şeye zam gelmekte ve insanlar bu harcamaları artık karşılamakta zorlanmaktadır. Önek vermek gerekirse ülkemizde son dönemde artan ötv fiyatları ve araçlarda belli bir motor hacminden sonra, düzenlemeyle artan fiyatlar tüketiciyi araç sahibi yapma konusunda oldukça zorlamaktadır. Bir çok kişi de bu harcamaları daha doğrusu artık bir ihtiyaç olan otomobilleri satın almakta zorlanmaktadır. Bu düzen içerisinde araç sahibi olmak isteyen kişiler bankalardan kredi çekmektedir.

Tavsiye :  Ziraat Bankası "Ticari Plaka Kredisi" ile Müşterisinin Yanında!

Bankalar tüketicinin ihtiyacı ve talebi doğrultusunda kredi imkanları sunmaktadır. Belli bir oranda faiz ve ödeme vade seçenekleriyle birlikte bu kredileri sunan bankaların sistemleri bankadan bankaya değişiklik gösterebilmektedir. Her bankadaki faiz oranları ve vade süreleri aynı olmadığı için tüketici de kendisi için en uygun olan krediyi seçmeye özen göstermektedir.

Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren bankalardan birisi olan ING Bank da müşterilerine yeni ve uygun bir kredi sistemi geliştirmiş bulunmakta. Araç sahibi olmak isteyen tüketiciler için uygun faiz oranları ve vade seçenekleri belirten ING Bank taşıt kredisi ile birlikte istediğiniz araca sahip olabilirsiniz.

Tavsiye :  Kuveyt Türk’ten 10.000 TL Taşıt Finansmanı ve Detayları!

ŞARTLAR NEDİR ? 

ING Bank araba kredileri birlikte uygun ödeme koşullarına sahip olabilirsiniz. 3 ve 6 ay vade seçenekleri ile kredi çekmek isteyen kullanıcılar için  %1,04 faiz oranını müşterilerine sunan ING Bank 48 aya kadar vade süresi belirtmiş durumda. Eğer 9 ay ve üstü vade kullanmak istiyorsanız faiz oranı %1,44 olarak belirlenmiş durumda. Üst kredi limiti olarak da 50.000 TL belirlenmiş. Bu uygun şartlar altında da ING Bank kredi çekme talebinde bulunacak müşterilerden bir takım taleplerde de bulunmakta.

Tavsiye :  Kuveyt Türk’ten 10.000 TL Motosiklet Kredisi Kampanyası

Her banka verdiği kredinin karşılığını görmek ister. Bunun için de çeşitli istekler belirtirler. ING Bank taşıt kredisine başvuracak olan kişilerin gelir belgesi istenmektedir. Ayrıca 0-8 yaş arası alınacak araçlar için geçerli olan bu fırsatta satın alınacak araç banka tarafından ipoteklenmektedir. Herhangi bir ödememe durumuna karşı bankaların geliştirdiği bu sistem doğal karşılanmkaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir