Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Ziraat Bankası Evlilik Kredisi ile Düğün Dertleri İle Son Buluyor

Ziraat Bankası Evlilik Kredisi ile Düğün Dertleri İle Son Buluyor

Türkiye’de özellikle son 10 yıl içeriside toplumsal açıdan ailelerin kurulması ve kurulan ailelerin kalkındırılması adına birçok proje ve uygulama başlatılmıştır. Bu uygulamalar genel olarak devlet tarafından desteklenmekte olup, çalışmaların maddi boyutu ile ilgili hizmetleri bankalar sağlamaktadır. Bankalar bu kapsamda evlilik sürecinde olan ve maddi desteğe ihtiyaç duyan çiftlere çeşitli ekonomik olanaklar sağlamaktadır. Ayrıca faizsiz evlilik kredisi vermektedirler. Devlet bankaları tarafından sağlanan bu olanaklardan faydalanarak evlilik yapmak artık çok maliyetli olmamakta, maddi engeller ortadan kaldırılmakta ve yuvalar kurulmaktadır.

Tavsiye :  Kamu Personeline Masrafsız Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

ÇEYİZ HESABINIZI ZİRAAT BANKASI’NDA AÇTIRIN

Devletin destek uygulamalarından birisi de çeyiz hesabı desteğidir. Çeyiz hesabı uygulaması kapsamında evlenmek için para biriktirmek isteyen çiftere devlet katkı payı eklemektedir. Bu kapsamda Ziraat Bankası’nda açılacak olan çeyiz hesabında 3 yıl süre ile 20 bin TL biriktiren çiftlere 5 bin TL’de devlet katkı sağlamaktadır. Vade sonunda 25 bin TL ile düğün, çeyiz, nişan, kına, balayı ve diğer tüm masraflar karşılanabilmektedir. Bu uygulamadna çiftler ayrı ayrı faydalanabilmektedir. Başvuru yapacak olan çiftlerin çeyiz hesabı açtırmak için başvuru yaparken 18-24 yaşları arasında olmaları gerekmektedir. Bu kişilerin evlenmesinde maddi imkansızlıkların engel olduğu ortaya konulmalı ve tespit edilmelidir. Bu şartları taşıyan çiftlerin en kısa süre içerisinde ziraat bankası çeyiz hesabı başvurusu işlemini gerçekleştirebilmeleri mümkündür.

Tavsiye :  En Uygun 10 Bin TL Bireysel İhtiyaç Kredisi

ZİRAAT BANKASI’NDAN KREDİ DESTEĞİ ALIN

Ziraat Bankası, bugün Türkiye’nin en düşük faiz oranları ile kredilendirme imkanı sunan bankasıdır. Devlet bankası olması yönünden bu yönden birçok avantajı sağlayan Ziraat Bankası, evlenecek olan çifltere özel olarak kredi olanakları da sağlamaktadır. Henüz faizsiz evlilik kredisi başvurusu sağlamayan Ziraat Bankası, olağan seviyede en düşük faiz oranı ve en uygun vade seçeneği ile evlenecek olan çiftlere özel kredi sağlamaktadır.

Tavsiye :  5 Bin TL Kefilsiz Belgesiz Evraksız Anında Kredi

Size en yakın Ziraat Bankası şubesine evlenilecek olan çiftiniz ile birlikte T.C. kimlik belgeleriniz, gelir durumunuzu gösterir belgeler ve ikametgah belgeleriniz ile birlikte giderek bankaya başvurunuzu yapabilir bankanın sunduğu avantajlı kredi olanaklarından faydalanarak evliliğinize ilişkin masrafları en aza indirebilirsiniz. Alacak olduğunuz kredi ile tüm evlilik masraflarınızı karşılayabilirsiniz ve taksitlerinizi de düşük tutarlarla ödemeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir