Anasayfa / Konut Kredisi / Ziraat Bankası OYAK Üyelerine Özel Konut Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası OYAK Üyelerine Özel Konut Kredisi Kampanyası

 

     OYAK, bir emeklilik fonudur. OYAK müşterilerine Ziraat Bankası konut kredisi düşük faiz oranıyla verilmektedir. Uzun vade seçeneğiyle tercih edilen krediyi OYAK üyeleri dışında eşleri de alabilmektedir. Taksit seçeneği 120 ay vadeye kadar artan konut kredisinin ödemesi oldukça kolaydır. Ziraat bankasından masrafsız bir şekilde konut kredisi alabilen OYAK üyelerinin başvuruları Ziraat bankası şubelerinden yapılmaktadır. Ziraat bankası şubelerinden kolaylıkla yapabileceğiniz bu kredinin başvuru için gereken belgelerini intenet üzerinden öğrenebilirsiniz. Bu sayede hem kredi başvurunuzu hem de başvurudan sonra kredinizi almanızda kolaylık sağlar.  

    Ziraat Bankası konut kredisinde alacağınız konutun yüzde 75 lik kısmı ipotek ettirilir ve OYAK müşterilerinden herhangi bir ek ücret alınmaz. Bunlar kredi tahsis gibi dosya masraflarını ödemeyen müşterilerdir. Ziraat bankası konut kredisi için %1,04 oranında faiz uygulamaktadır. Konut kredisi hesaplamaları için bankanın intenet sitesine girmeniz yeterlidir. OYAK kredisi adı altında verilen konut kredisini istediğiniz miktarı ve ödeme seçneğini belirleyerek aylık ödeme miktarınızı öğrenebilirsiniz. İntenet üzerinden bu iki bilgiyi girerek kolaylıkla kredi hesabınızı öğrenebilirsiniz. OYAK müşterilerine verilen en yüksek kredi miktarı 150.000 TL olarak belirlenmiştir. Düşük faiz oranıyla ve uzun vade seçeneğiyle Ziraat Bankası konut kredisi almak isteyen OYAK müşterilerinin tercihi olmaktadır. Detaylı bilgileri Ziraat Bankası şubelerinden veya Ziraat Bankası intenet sitesinden öğrenebilirsiniz.  

Tavsiye :  Anadolubank’tan 10 Yıl Vadeli 50.000 TL Konut Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası En Uygun Krediler 

     Ziraat Bankası kredilerinin çoğuna uygun faiz oranı uygulamaktadır. En çok tercih edilen kredilerinden biri İhtiyaç kredisidir. İhtiyaç kredisine 48 ay vade seçeneği sunan banka %1,24 faiz oranı uygulamaktadır. İhtiyaç kredisini de seçeneklere sunan Ziraat Bankası’nın bir diğer tercih edilen kredisi konut kredisidir. %1,03 olarak belirtilmiştir. İhtiyaç kredisi ve konut kredisi dışında tercih edilen diğer kredi ise Taşıt kredisidir. Ziraat Bankası taşıt kredisi almak isteyenler başvurularını şubelerden veya intenet sitesinden yapabilmektedir. Taşıt kredisine %1,22 faiz oranı uygulanmaktadır.   

Tavsiye :  Abank 120 Ay Vadeli 100 Bin TL Konut Kredisi

        Her ihtiyaca yönelik kredi veren Ziraat Bankasından dilediğiniz kredi için başvurunuzu banka şubelerinden veya bankanın intenet sitesinden kolayca yapabilirsiniz. Başvurularınızı intenet üzerinden kolayca takip edebilirsiniz ve kabul edilen kredi başvurunuzu şubelere giderek alabilirsiniz. Aynı şekilde Ziraat Bankası kredi kartı çıkartmakta oldukça kolaydır. Kredi kartı başvurunuzu intenet üzerinden hızlıca yapabilir ve başvurunuzun kabulünden sonra kartınız verdiğiniz adres bilgilerine gelecektir. Kredi kartınız en fazla bir ay içinde size ulaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir