Anasayfa / Konut Kredisi / Ziraat Bankası Sadece Faiz Ödemeli Konut Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası Sadece Faiz Ödemeli Konut Kredisi Kampanyası

Hayatımızın her alanında yer alan bankalar bizlere sundukları fırsatlar ile birçok kolaylık sağlamaktadırlar. İhtiyacımız olan ve olabilecek her konuyu kapsayan kampayalar düzenlemektedir. Şuan ki ekonomik yapı nedeni ile bireylerin aldıkları maaşlar her geçen gün artan fiyalar nedeni ile yetersiz kalmaktadır. İnsanlar ellerindeki nakit parayı daha uzun süreli olarak tutabilmek adına daha az harcayarak veya ihtiyaçlarını erteleyerek bir yol bulmaya çalışıyorlar. Yükselen fiyatlar hayatımızın her alanında bizleri etkilediği için ihtiyaçlarımız ya erteleniyor ya da hayal olarak kalıyorlar. Bu durumda bankalar sundukları paketler ve sağladıkları ödeme kolaylıkları ile birçok konuda destekçimiz oluyor. Son zamanlarda özellikle nakit paraya duyulan ihtiyacı bankalar aracılığı ile gidermemiz mümkün kılınmıştır. 

Tavsiye :  Konut Kredisi Başvurusu Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli? 2018 Başvuruda İstenen Belgeler ve Şartlar Nelerdir?

Bankalar oluşturdukları çeşitli krediler ile bireylerin kendilerine uygun krediyi seçmelerini kolaylaştırmışlardır. Kredi kullanımında bulunacak kişilere özel oluşturduklar ödeme planları ile müşterilerini mağdur etmeden destek olabiliyorlar. Son dönemlerde artan fiyatlar ile birlikte bir konut satın almak güçleşmiş ya da kiraların her yıl arttığı ve yeteri kadar kazanç sağlayamayan bireyleri zor durumda kaldığı görülüyor. Bununla birlikte bankalar konut satın almak isteyen müşterileri için bazı kampanyalar düzenliyor. Bunların arasında hem devle bankası olması nedeni ile hem de bankalar arasından insanlar tarafından güven sağlamış olan Ziraat Bankası oluşturduğu paket ile müşterilerine konut kredisi imkanı sunuyor. Bu kredi kapsamında kredi kullanımında bulunucak kişiler krediyi çektikleri ilk yıl sadece faiz ödemesi yapması fırsatı buluyor. 

Tavsiye :  İş Bankası Kentsel Dönüşüm Kredi Seçenekleri

Ziraat Bankası sunduğu bu paket ile birlikte ilk yıl sadece faiz ödemesi yaparak 120 aya kadar vade imkanı sunuyor. Konut kredilerinde çekilmek istenen kredi tutarının yüksek olması nedeni ile oluşturulan kısa vade imkanlarını çoğu birey ödemekte zorlanıyor. Bu durumları yaşamamak ve müşterilerini ödemeleri konusunda zorlamamak adına Ziraat Bankası uzun vade imkanı ile birçok kişinin ev almak konusunda bütçesini rahatlatıyor. 

Tavsiye :  Halkbank Avantajlı Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

Bu kredi mortgage kredisi olarak adlandırılan bu fırsat dahilinde çekilen kredilerin kolay ödenmesini sağlamak dışında aynı zamanda ev içi eksik ve ihtiyaçlarını da karşılamaları için bireylere destek oluyor. İlk yıl ödenecek faiz tutarı anaparadan düşmemektedir. Ziraat Bankasının sunduğu bu konut kredisi fırsatı hakkında detaylı bilgiyi şubelerden veya intenet siteleri üzerinden edinebilirsiniz. 

Baka, kredi kullanımında bulunacak kişilerin kredi notları yüksek olduğu takdirde, daha yüksek tutarlarda kredi çekilmesine olanak sağlıyor. Aynı zamanda kredi dahilinde ev sahibi olmak isteyenlerin kredi ödemeleri bitene kadar evleri ipotek altında tutulur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir