Anasayfa / Araç Kredisi / Ziraat Bankası “Ticari Plaka Kredisi” ile Müşterisinin Yanında!

Ziraat Bankası “Ticari Plaka Kredisi” ile Müşterisinin Yanında!

Ziraat Bankası, sunduğu kredi imkanlarıyla müşteriye her zaman yardımcı olmaktadır. Birçok kredi çeşidi ile müşterinin ihtiyaçlarına cevap veren Ziraat Bankası şimdi de “Plaka Kredisi” ile müşterinin yanında yer alıyor.

Türkiye’nin neredeyse her il ve ilçesinde şubesi bulunan Ziraat Bankası, devlet bankaları içerisinde herkese hitap eden ve müşterisini koruyup kollayan özellikleri olması nedeniyle herkes tarafından benimsenmiş ve güven duyulmuştur. 

Ziraat Bankası müşterinin ihtiyaçlarına anında cevap verirken sağladıkları olanaklarla müşterinin yanında yer almıştır. Birçok kredi imkanı ile müşterilerin ihtiyaç duyduu kredileri müşterilerine temin etmiştir. İhtiya, konut, ve taşıt kredisinin yanında şimdi de yeni kampanyası ile ihtiyacı olan taksi, dolmuş, şehirler arası yolculuk yapan otobüslere ticaret yapabilmeleri için plaka kredisi vermektedir. Bu krediyi “Ziraat Bankası Ticari Plaka Kredisi” adı altında vermektedir. Bunu sadece ticaretle uğraşan şöförler için değil parça, bakım, onarım masraflarını gidermek için de başvuru yapan müşterilerine ihtiyaçlarını görsünler diye kredi imkanı sağlamaktadır. 

Tavsiye :  İş Makinesi Kredisi Veren Bankalar ( Daha Fazla Bilgi Al )

Ziraat Bankası’na kredi başvurusu yapılacağı zaman birçok yola başvurulur. Şubelerden, telefon ile sms göndererek ya da intenet üzerinden bankanın sistemine girerek kredi başvurusunda bulunulabiliyor. Ancak plaka kredileri için aynı şey geçerli değildir. Plaka kredisine başvurmanın tek yolu ilgili şubeye gidip başvuru yapılmalıdır. 

Tavsiye :  Fibabanka 48 Ay Vadeli 50.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası Detayları

Ziraat bankası da diğer bankalar gibi 48 ay vade olanağı ve uygun faiz fırsatı ile ihtiyacı olanlara kredi vermektedir. Ancak girişimcileri destekleyen banka, girişimcilerin vade süresini 60 ay olarak belirlemiştir. Bu kredi imkanını sağlarken de uygun faiz olanakları ile kredi imkanını sunmaktadır. Araba aldığınızda kasyo yaptırıp yaptırmamanız dahilinde kredi ödeme planı farklılaşıyor. Kasyo yaptırdığınızda ödeyeceğiniz kredi meblağası da düşmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir