Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Ziraat Bankasından 879 Lira Taksitli 30 Bin Lira Kredi Kampanyası

Ziraat Bankasından 879 Lira Taksitli 30 Bin Lira Kredi Kampanyası

İhtiyacınız olan finansal desteği Ziraat Bankası’ndan almanın şimdi tam zamanı. 30 bin Lira tutarında ihtiyacınızı 879 Lira taksitli olarak Ziraatten alabilirsiniz!

Türkiye’de bankacılık sektörünün en önemli isimlerinden birisi olan ve devlet bankası olarak hizmet vermekte olan Ziraat Bankası, sunduğu bankacılık hizmetlerinde çok özel uygulamalara imza atmaktadır. Faiz oranları ve vade süreleri konusunda oldukça avantajlı olan bankanın 30 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi ise şimdi birçok vatandaşın ihtiyacını karşılayabilmesi için oldukça avantajlı bir seçenk olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik masrafsız kredi seçenekleri ile de müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde ekstra ödenek almadan destek sağlayan Ziraat Bankası, başvuru kolaylıkları ile de müşterilerin dikkatini çekiyor.

Tavsiye :  İş Bankası Tüketici Destek Kredisi Nasıl Alınır?

30 BİN TL KREDİ İÇİN AYLIK 879 TL ÖDEYİN

Ziraat Bankası’ndan alabileceğiniz masrafsız bireysel ihtiyaç kredisi için bankaya 30 bin TL tutarlık bir kredi başvurusu yapmanız halinde, eğer kredi başvurunuz banka tarafından onaylanırsa 48 aya kadar vadelendirme talep edebiliyorsunuz. Eğer alacağınız krediyi 48 aya kadar (4 yıl) vadelendirirseniz bu kapsamda bankaya ödemeniz gereken aylık taksit tutarı ise 879 TL olacaktır. Bankaya vade sonunda geri ödeyeceğiniz toplam para tutarı ise 42.409 TL olacaktır. Bu tutarın 12.409 TL’si faiz ödemeniz olacaktır. Pek tabii ki eğer vade sürenizi 48 ay değil de daha düşük bir seviyede seçecek olursanız bu durumda faiz ödeme tutarınız da düşüş gösterecektir. Ancak uzun vade için acil ihtiyacınız olan 30 bin TL’yi aldığınızda bu faiz bedeli, vade süresinde sizi pek de yormayacaktır.

Tavsiye :  Kesin Onaylı Kredi Başvurusu

BAŞVURU KANALLARI

Ziraat Bankası’nın bu avantajlı bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız şimdi siz de en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek bireysel başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bankaya eğer kredi notunuz uygun ise ve beyan edilebilir bir geliriniz varsa kefil veya ipotek vermeden de krediyi kullanabilirsiniz. İbraz etmeniz gereken belgeler; Gelir belgesi, T.C. Kimlik Fotokopisi, Son 3 aya ait ikametgah belgesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir