Anasayfa / Araç Kredisi / Ziraat Bankası’ndan Anında Krefilsiz 15.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası’ndan Anında Krefilsiz 15.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası

Bankalar gelişmiş finansal özellikleri sayesinde her türlü miktarda kredi vermeye hazırdırlar. Birçok ihtiyaç için hazırladıkları kredi paketleri vardır. Öneğin konut sahibi olmak istiyorsunuz ve yeterli birikiminiz yok ise bankalardan konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ya da daha küçük ihtiyaçlarınız için bankaların düşük miktarlı acil ihtiyaç kredileri de mevcuttur. 

Kredi başvurusunda bulunmak için bazı şartlar vardır. Bunlardan en önemlisi kredi puanınızdır. Kredi puanınız Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından oluşturulan sizin ödeme alışkanlıklarınızı yansıtan puandır. Yani bankalardan kullandığınız kredi ya da kredi kartlarınızın ödemesini bankanın belirlediği tarih ve bankanın belirlemiş olduğu miktarlarda yapıp yapmadığınıza göre düşer ya da yükselir. Bankalar ihtiyaçları dahilinde yani siz bankaya herhangi bir bankacılık ürünü için başvuru yaptığınızda (kredi ya da kredi kartı başvurusu) bankalar bu puanınızı baz alarak size kredi verebilir ya da vermeyebilir. 

Tavsiye :  24 Ay Vadeli 15.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası Ziraat Bankası’ndan

Kredi puanı 1 ile 1900 arasında bir puanlama sistemine göre belirlenir. 1 ile 699 arası en riskli, 700 ile 1099 arası riskli, 1100-1499 arası orta riskli, 1500 ile 1699 arası iyi ve 1700 ile 1900 arası en iyi şeklinde hesaplanır. Bankacılık ürünlerini kullanabilmeniz için kredi puanınızın 1500 üstü olması önemlidir. 

Tavsiye :  Yapı Kredi Ticari Araç Kredisi

Ancak kredi alabilmek için bankaların ikinci bir şartı bulunmaktadır. Bu da başvuru sırasında bankaya sunduğunuz gelir belgesi ya da maaş bordronuzdur. 

Eğer bir taşıt sahibi olmak istiyorsanız bankaların taşıt kredisi imkanlarından faydalanmanız mümkündür. Bu anlamda Türkiye’nin ilk bankası ve köklü bankalarından olan devlete ait Ziraat Bankası müşterilerine ya da müşterisi olmayanlara 15 bin Türk Lirası taşıt kredisi sunmaktadır. Ziraat Bankasının anında 15.000 Türk Lirası taşıt kredisi için başvurmak çok kolay. Başvurularınızı bankaya ait intenet sitesinden, çağrı merkezinden ve mobil şubeler aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın onayı durumunda gerekli belgeler istenip işleme konulduktan sonra paranız hesabınıza yatacaktır. Ayrıca Ziraat Bankası’nın 15 bin TL değerindeki taşıt kredisi için 48 ay vade süresi sunmaktadır. Kredinizi aylık 437.25 TL’lik taksitlerle ödemeniz mümkün oluyor. Bu kredi için bankanın sunduğu faiz oranı ise %1.22 dir. Ayrıca banka faiz oranını sabit tutuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir