Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Ziraat Bankası’ndan Emeklilere Özel Düşük Faizli Kredi

Ziraat Bankası’ndan Emeklilere Özel Düşük Faizli Kredi

Bankacılık sektöründe yer alan bankalar açısından müşteri grupları çeşitli özellikleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Bu ayrım genel olarak tüketicilerin sahip oldukları yaş, cinsiyet, meslek ve diğer profillerine göre değişmektedir. Bankalar açısından bu ayrımın önemi ise sunulacak olan hizmetlerin şekillendirilebilmesi açısından çok önemlidir. Önek olarak bugün bir öğrenci ile bir emeklinin, bir ev hanımı ile bir memurun ihtiyaçları birbirinden farklıdır ve bu kapsamda bu kişilerin bankalardan talep edecekleri hizmetler de birbirinden farklı olmaktadır. İşte bankalar da müşteri kazanma rekabeti içerisinde, müşteri gruplarına en doğru şekilde hitap etmeye çalışarak, bu müşterileri kazanmaya odaklanmaktadır.

Tavsiye :  Denizbank’tan 48 Ay Vadeli, Sabit Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası ve Detayları!

Türkiye’de bankacılık sektöründe artan banka sayısı ve son dönemde artan BDDK düzenlemeleri, bankaları özellikle bu anlamda çok sıkı bir kampanya çalışmasına itmiştir. Emeklilere, memurlara, öğrencilere, doktorlara ve diğer tüketici gruplarına özel uygulamalar bu anlamda bankacılık sektöründe sık sık karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada özellikle emekli tüketici grubunun bankaların odak noktasında bulunduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bankalar açısından emkli müşteriler çok önemlidir. Emekliler genel olarak maaşlarını bankadan tamamen çekmezler ve bu da bankaya yansıtılabilecek bir finansal kaynak oluşturmaktadır. Bankalar da bunun için özel olarak emekli kredisi sunmaktadır.

Tavsiye :  TEB'den Uygun Faiz Oranları ile Evlilik Kredisi

ZİRAAT BANKASI’NDAN EMEKLİNİN ARTISI KREDİ PAKETİ

Türkiye’de kamu bankası olarak çok özel kampanyalara imza atan Ziraat Bankası,emeklinin artısı kredi paketi ile emeklilere özel olarak finansal destek sağlamaktadır. Bu yönden ziraat bankası emekli kredisi ile emekliler tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak finansal destek bulabilmektedir. 

PAKET KAPSAMINDA KONUT KREDİSİ DE YER ALIYOR

Ziraat Bankası, emeklinin artısı kredi paketi ile emeklilere özel olarak kredilendirmeler sağlamaktadır. Düşük faiz oranı ve ödeme kolaylıkları bulunan bu kredi kampanyası içerisinde emekliye konut kredisi de sunulmaktadır.

Tavsiye :  2018 Sıfır Faiz Araç Ve Konut Kredileri Gerçek mi? ( DETAYLI ANLATIM )

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ:

Kampanya dahilinde maksimum 100 bin TL’ye kadar kredilendirme sağlanmaktadır. 

Uygulanan vade süresi maksimum 120 aya kadardır.

Banka tarafından bu kampanyada uygulanan faiz oranı ise %0.88’dir.

Kampanyadan faydalanabilmek için ilgili emeklinin, bankanın maaş müşterisi olması, kredi kartı, kredili mevduat hesabı ve otomatik ödeme talimatı ürünlerinden aynı anda faydalanması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir