Anasayfa / Konut Kredisi / Ziraat Bankası’ndan Yüzde 0,88’den Başlayan Faiz Oranları ile 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!

Ziraat Bankası’ndan Yüzde 0,88’den Başlayan Faiz Oranları ile 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!

Ziraat Bankası % 0,88’den başlayan faiz oranlarıyla 120 ay vadeli konut kredisi veriyor. Bu kampanyadan yararlanmak için Ziraat Bankası şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası’nda % 0,88’den başlayan faiz oranlarıyla konut kredisi vermektedir. Konut kredisi faiz oranları talep edeceğiniz kredi tutarına göre farklılıklar göstermektedir. 100 bin Türk Lirasına kadar olan konut kredisinde 36 ay vadeli olarak çekerseniz faiz oranı % 0,88 olurken 36 ay ile 120 ay arası vade de uygulanacak faiz oranı % 0.95 olmaktadır. 100 bin Türk Lirası ile 1 milyon Türk Lirası arasında kredi talebinde bulunursanız 36 ay vadede uygulancak faiz oranı % 0,95 ike 36 ay ile 120 ay vadede % 1,03 olmaktadır. 1 milyon TL ve üzerinde kullanıdğınız takdirde de 36 ay için % 1.03, 36 ay ile 120 ay arası içinse %1,8 oluyor.

Tavsiye :  İş Bankası Kentsel Dönüşüm Kredi Seçenekleri

Ziraat Bankasından konut kredisi çekmek istediğinizde satın alacağınız evinizin ekspertiz değerinin %80’i oranında kredi vermektedir. Bunun yanında Ziraat Bankası kredi alcağınız evi teminat olarak ipotek altına almaktadır. Ayrıca DASK, hayat ve konut sigortaları yapılmaktadır. Ziraat bankası konut kredisi için birçok başvuru kanallarından fayadalanabilirsiniz. Ziraat Bankası ATM’leri, intenet sitesi, intenet şubei mobil şube ve telefon bankacılığı ile başvurular yapılmaktadır. Ön başvuru olarak değerlendirilen bu kanallarda başvurunuz onaylandığında bankaya gidip gerekli evraklı tamamlayıp imza işlerini halledip kredinizi çekebilirsiniz. Ziraat Bankası konut kredisi için gerekli belgeler arasında nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi, güncel adres bilgilerin yer aldığı ikametgah senedi ya da fatura, alacağınız evin tapusu gibi belgeler yer almaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir