Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Ziraat Katılım’dan 48 Ay Vadeli 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat Katılım’dan 48 Ay Vadeli 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’de katılım bankacılığının önemli isimlerinden olan Ziraat Katılım, bireysel müşterilerine 48 ay vadeli olarak 15 bin TL ihtiyaç finansmanı sağlıyor.

Bireyler ortaya çıkan çeşitli maddi ihtiyaçlarında, bankalardan kredi talep ederek bu anlamdaki açıklarını gidermektedirler. Ziraat Katılım Bankası da Türkiye’de bu anlamda bireylerin finansman kullanmakta sıkça tercih ettikleri bir katılım bankasıdır. Çünkü hem faiz oranı uygulaması olmayan hem de devlet bankası olan Ziraat Katılım ile finansman oldukça avantajlıdır. Kâr payı oranı uygulaması ile finansman sağlayan Ziraat Katılım’ın ilgili finansman altenatifini yazımızda değerlendireceğiz.

Tavsiye :  Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyaları

ZİRAAT KATILIM’DAN ÇOK AVANTAJLI FİNANSMAN İMKANI

Ziraat Katılım Bankası’ndan 48 ay vadeye kadar bireysel finansman kullanabilmeniz mümkündür. Üstelik bankanın bu bireysel finansman için uyguladığı kâr payı oranı %1.29’dur. Sabit kâr payı uygulaması ile de öne çıkan Ziraat Katılım’dan aldığınız finansman için ödeyeceğiniz taksitlerde kâr payı oranınız vade boyunca değişiklik göstermemektedir.

Tavsiye :  Vakıfbank Kamu Personeline Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Şartları Neler? Faiz Oranları Nasıl

Bu anlamda bankadan 15 bin TL tutarında bireysel finansman kullanmanız durumunda banka tarafından %1.29 kâr payı uygulanacaktır ve vade süresini de 48 ay seçerseniz, bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 445,15 TL’dir. Vade sonunda ise bankaya toplamda 21.367,20 TL tutarında ödeme yapmış olursunuz. Böylelikle de ortaya çıkan finansal ihtiyacınız oldujça hızlı bir şekilde giderirken aynı zamanda kolayca banka borcunuzu geri ödeme imkanına sahip olursunuz.

Tavsiye :  Denizbank’tan Havayolu Çalışanlarına Kredi Kampanyası ( Düşük Faizli )

Şimdi siz de en yakın Ziraat Katılım şubesine gidebilir ve bankaya bireysel olarak başvurunuzu yaparak bireysel finansmanın en avantajlı seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir